Gwarancja dostawy przed Świętami na zamówienia złożone do 07.12.2021
Delivery to: Poland Change Wysyłka do Polski

Poznaj MeowBaby

dzieci bawiące się na piankowym zestawie do zabawy

Piankowe zestawy do zabawy MeowBaby®

Nasze piankowe klocki modułowe nie tylko pobudzają dziecięcą wyobraźnię, ale i uczą kreatywnego myślenia. Trzy-, cztero-,  lub pięcioelementowy zestaw modułów do wyboru z basenikiem lub bez może służyć zarówno do zabawy, jak i ćwiczeń. Piankowy zestaw modułowy pozwala na budowanie torów przeszkód i przestrzennych konstrukcji. Poszczególne elementy mogą również służyć jako pufy czy siedziska.

Antyalergiczna pianka poliuretanowa, która została wykorzystana do produkcji zestawu charakteryzuje się niewielką gramaturą i wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu produkt jest bezpieczny dla dziecka, a zarazem wyjątkowo praktyczny. Poszczególne klocki cechuje lekkość, dlatego w łatwy sposób można je przestawiać w inne miejsca

Wszystkie elementy zestawu mają zdejmowany pokrowiec, co ułatwia upranie w pralce i utrzymanie toru przeszkód w czystości.

Piankowe zestawy MeowBaby® – cechy:


  • Stwórz plac zabaw we własnym domu,
  • Zestawy piankowe które pobudzą wyobraźnie Twojego dziecka,
  • Pojedyncze moduły można wykorzystać jako siedzisko,
  • Wypełnienie z antyalergicznej pianki,
  • Piankowe zestawy MeowBaby® są bezpiecznie dla dzieci,

Place zabaw

do góry


Firma ZORIN INT SP. Z O.O.
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach – wdrożenie dzięki profesjonalnemu procesowi projektowemu"

Celem projektu jest rozwój i tworzenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int poprzez wdrożenie unikatowego, autorskiego wzoru znacząco ulepszonego produktu: Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach, w oparciu o profesjonalny proces projektowy oraz rozwinięcie współpracy z projektantami poprzez zlecenie im opracowania nowego projektu wzorniczego (znacząco ulepszony produkt dla firmy).

Planowane efekty: zwiększenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int, rozwinięcie współpracy z projektantami, nabycie doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów w oparciu o profesjonalny proces projektowy, wprowadzenie na rynek Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach.

Krótki opis projektu: Projekt zakłada rozwój i podniesienie konkurencyjności firmy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, służącego opracowaniu nowych projektów wzorniczych, dzięki czemu zostanie opracowany i wdrożony znacząco ulepszony produkt: Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach.

Wartość projektu: 1 396 173,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 682 235,00 PLN


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium