O NAS
My
MeowBaby to rodzinna firma działającą na rynku akcesoriów dziecięcych od 2017r. Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni i kreatywni ludzie ceniący sobie doskonałą atmosferę pracy.
Większość z nas jest Rodzicami, a nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie wyjątkowych produktów ‘handmade’ dla Dzieci
 
Nasi Testerzy
To właśnie my, Rodzice znający doskonale potrzeby naszych Najmłodszych sprawiliśmy, że oferowane przez nas akcesoria stały się znane i uwielbiane przez Dzieci na całym świecie.
Wszystkie nasze produkty powstają przy współudziale naszych Pociech, które z radością testują je jako pierwsze. To właśnie One wystawiają najcenniejszą recenzję naszych nowych projektów.
Akcesoria MeowBaby angażują Najmłodszych do aktywności fizycznej i kreatywnej zabawy, dzięki czemu mają znaczący wpływ na ich prawidłowy rozwój i poprawę motoryki. .
 

Produkowane w Polsce

Bezpieczne dla dzieci

Powstały z miłości dla dziecka
 
MeowBaby
W niedługim czasie staliśmy się wiodącym producentem i dystrybutorem baseników z piłeczkami dla dzieci na rynku międzynarodowym. W swojej ofercie posiadamy też wielofunkcyjne maty oraz piankowe klocki do zabawy. Produkujemy również cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem drewniane zabawki zgodne z filozofią Montessori, tj. kitchen helpery, deski do balansowania czy drabinki do wspinania.
Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie spełniają unijne normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE.
Dokładamy wszelkich starań, by nasz stale poszerzany asortyment zadowalał naszych małych Klientów- tych w wieku niemowlęcym, jak i przedszkolnym.
 

Firma ZORIN INT SP. Z O.O.
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach – wdrożenie dzięki profesjonalnemu procesowi projektowemu"

Celem projektu jest rozwój i tworzenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int poprzez wdrożenie unikatowego, autorskiego wzoru znacząco ulepszonego produktu: Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach, w oparciu o profesjonalny proces projektowy oraz rozwinięcie współpracy z projektantami poprzez zlecenie im opracowania nowego projektu wzorniczego (znacząco ulepszony produkt dla firmy).

Planowane efekty: zwiększenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int, rozwinięcie współpracy z projektantami, nabycie doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów w oparciu o profesjonalny proces projektowy, wprowadzenie na rynek Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach.

Krótki opis projektu: Projekt zakłada rozwój i podniesienie konkurencyjności firmy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, służącego opracowaniu nowych projektów wzorniczych, dzięki czemu zostanie opracowany i wdrożony znacząco ulepszony produkt: Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach.

Wartość projektu: 1 396 173,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 682 235,00 PLNZaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 300,00 zł.
Region dostawy
Select Region

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium