Gwarancja dostawy przed Świętami na zamówienia złożone do 07.12.2021
Delivery to: Poland Change Wysyłka do Polski

Poznaj MeowBaby

chłopiec korzystający z kitchen helpera

Kitchen Helper MeowBaby®

Dzięki naszym drewnianym pomocnikom kuchennym dla dziecka, Twoja pociecha odkryje zupełnie nowy wymiar zabawy w kuchni. Który maluch nie chce dosięgnąć do kuchennego blatu i poznać tajników gotowania?

Nasze trzystopniowe drewniane podesty pozwalają dzieciom na bezpieczne obserwowanie całego procesu przygotowywania potraw. Nie musisz się już martwić o siedzące na blacie dziecko, albo te, które stoi na przysuniętym do blatu krześle. Nasze drewniane pomocniki kuchenne pozwolą na bezpieczne zaangażowanie dziecka w prace kuchenne i wzmocnienie w nim poczucia samodzielności. Kitchen helpery są jednym z mebelków wspierających edukację Montessori.

Regulowany podest sprawi, że kitchen helper posłuży Twojemu dziecku na lata, a szeroki wybór jego wariantów gwarantuje dopasowanie się do wnętrza każdej kuchni.

Kitchen Helper

do góry


Firma ZORIN INT SP. Z O.O.
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach – wdrożenie dzięki profesjonalnemu procesowi projektowemu"

Celem projektu jest rozwój i tworzenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int poprzez wdrożenie unikatowego, autorskiego wzoru znacząco ulepszonego produktu: Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach, w oparciu o profesjonalny proces projektowy oraz rozwinięcie współpracy z projektantami poprzez zlecenie im opracowania nowego projektu wzorniczego (znacząco ulepszony produkt dla firmy).

Planowane efekty: zwiększenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int, rozwinięcie współpracy z projektantami, nabycie doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów w oparciu o profesjonalny proces projektowy, wprowadzenie na rynek Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach.

Krótki opis projektu: Projekt zakłada rozwój i podniesienie konkurencyjności firmy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, służącego opracowaniu nowych projektów wzorniczych, dzięki czemu zostanie opracowany i wdrożony znacząco ulepszony produkt: Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach.

Wartość projektu: 1 396 173,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 682 235,00 PLN


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl