Gwarancja dostawy przed Świętami na zamówienia złożone do 07.12.2021
Delivery to: Poland Change Wysyłka do Polski

Poznaj MeowBaby

balance board montessori

MeowBaby® Balance Board

Deski balansujące dla dzieci gwarantują nieograniczone możliwości udanej i kreatywnej zabawy. Dzięki nim Twoje dziecko nie tylko poprawi koordynację ruchową, ale i wyćwiczy zmysł równowagi. Ćwiczenia na desce do balansu Balance Board wspomogą rozwój mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i poprawiają motorykę.

Dopasuj wymiar deski do wieku swojego dziecka wybierając wersję mniejszą JUNIOR lub standardową. Jeśli chcesz mieć pewność, że podczas zabawy na desce podłoga pozostanie w nienaruszonym stanie, wybierz wersję deski balansującej z filcem, który chroni nie tylko podłoże, jak i deskę przed ewentualnym zniszczeniem.

Deski do Balansowania

do góry


Firma ZORIN INT SP. Z O.O.
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach – wdrożenie dzięki profesjonalnemu procesowi projektowemu"

Celem projektu jest rozwój i tworzenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int poprzez wdrożenie unikatowego, autorskiego wzoru znacząco ulepszonego produktu: Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach, w oparciu o profesjonalny proces projektowy oraz rozwinięcie współpracy z projektantami poprzez zlecenie im opracowania nowego projektu wzorniczego (znacząco ulepszony produkt dla firmy).

Planowane efekty: zwiększenie wartości rynkowej produktów firmy Zorin Int, rozwinięcie współpracy z projektantami, nabycie doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów w oparciu o profesjonalny proces projektowy, wprowadzenie na rynek Kitchen Helper’a zabawki dedykowanej dzieciom o szczególnych potrzebach.

Krótki opis projektu: Projekt zakłada rozwój i podniesienie konkurencyjności firmy za sprawą przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego, służącego opracowaniu nowych projektów wzorniczych, dzięki czemu zostanie opracowany i wdrożony znacząco ulepszony produkt: Kitchen Helper zabawka dedykowana dzieciom o szczególnych potrzebach.

Wartość projektu: 1 396 173,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 682 235,00 PLN


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium