Drewniane zabawki

Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to przestrzeń w Twoim domu, która powinna być w pełni dopasowana do potrzeb rozwojowych małego dziecka. Dlatego mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego krótkiego tekstu upewnisz się, a może nawet zainspirujesz jak najlepiej zaplanować przestrzeń w pokoju Twojej małej dziewczynki lub chłopca. MeowBaby®, w trosce o najmłodszych, stworzyło elementy wyposażenia pokoju dziecięcego, które wspierają rozwój dziecka i zachęcają do codziennych zabaw. MeowBaby® to produkty marki PREMIUM, których Twoje dziecko potrzebuje. Udowodnij wszystkim, że Twoje dziecko zasługuje na to, co najlepsze.

czytaj więcej ...

 
Pokój dla chłopca, pokój dla dziewczynki. Cech wspólna to pokój do zabaw

Oczywiście w pokoju dziecięcym, bez względu na to, czy jest to pokój dla dziewczynki, czy pokój dla chłopca, musi znaleźć się kącik do odpoczynku i miejsce przeznaczone na codzienne szaleństwa. Dlatego MeowBaby® zapewnia Ci najwyższej jakości, wyprodukowane w Polsce:
• maty do zabawy,
• klocki edukacyjne,
• drabinka,
• zjeżdżalnia,
• deski do balansowania, czyli balance board.
A wszystko to znajdziesz w ofercie MeowBaby® - polskiego producenta atestowanych produktów dla dzieci i niemowląt, które zachwycają jakością i estetyka rodziców i wzbudzają zachwyt u znajomych. Ale to nie ma większego znaczenia, bo przecież wiesz, że najważniejsze jest to, że produkty MeowBaby® bawią i wspierają rozwój Twojego dziecka.

Maty do zabawy w pokoju dziecięcym

Z pewnością najważniejszą rolę w pokoju dziecięcym Twojego maleństwa odgrywać będzie mata piankowa puzzle. Po pierwsze, bez względu na wiek, maty do zabawy będą zapewniać komfort zabawy i bezpieczeństwo. Po drugie, mata do zabawy piankowa stanowi doskonały element dekoracyjny zarówno pokoju dla chłopca, jak i pokoju dla dziewczynki. Po trzecie, mata będzie Wam towarzyszyć przez wiele lat – zmieni się jedynie sposób jej wykorzystania. Zwróć uwagę, że grubość maty do zabawy na podłodze MeowBaby® wynosi aż 5 cm, co z pewnością wyróżnia ją spośród innych mat dostępnych na rynku.

Balance board w pokoju dla dziecka

Balance board w pokoju dla dziecka to gwarancja dobrej zabawy oraz rozwój sprawności i koordynacji ruchowej Twojego szkraba. Oczywiście deski do balansowania będą odpowiednie również dla dzieci mam stawiających na zasady Montessori. Pomoce dydaktyczne i zabawki, takie jak balance board MeowBaby®, zaskoczą Cię funkcjonalnością oraz estetyką wykonania z dbałością o najmniejsze detale. Z uwagi na charakter ćwiczeń, deski do balansowania MeowBaby® wykonane są z najwyżej jakości sklejki bukowej. Ponieważ MeowBaby® dba o maksymalny komfort i bezpieczeństwo maluchów, balance boardy dla dzieci są idealnie wyprofilowane, dlatego zapewniasz swojemu dziecku świetną i co równie ważne - bezpieczną zabawę.

Klocki edukacyjne a pokój dziecka

Klocki edukacyjne będą wspierać rozwój i kreatywność Twojego dziecka. Z pewnością zwrócisz uwagę na nieograniczone możliwości zabaw. Klocki edukacyjne dla dzieci z piankowych modułów, wypełnionych poliuretanową lekką pianką, to gwarancja bezpieczeństwa i szalonych zabaw, które ogranicza jedynie kreatywność Twoja i Twojego dziecka. Poza tym klocki edukacyjne z pianki stanowią również znakomity element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Maluchy lubią próbować swoich sił i nawet czasem jak rzucą takim klockiem to nikomu nie zrobią krzywdy i wszystkie meble będą bezpieczne od zarysowań. Ugniatanie klocków wyrobi odruch chwytny u twojego malucha i przygotuje go do samodzielnego picia z niekapka.

Zjeżdżalnia a pokój dziecięcy

Zjeżdżalnia w pokoju dziecięcym dla chłopca i dziewczynki to najlepszy wybór każdego kochającego rodzica. W końcu, które dziecko nie chciałoby mieć w domu takich produktów dla dzieci, jak zjeżdżalnia do domu. Dlatego MeowBaby® w trosce o Twoje dziecko stworzyło drewnianą zjeżdżalnię dla dzieci wyróżniającą się wysoką jakością wykonania, estetyką i funkcjonalnością. Dzięki drewnianej zjeżdżalni dla dzieci, Twoje dziecko w pokoju dziecięcym będzie mogło wdrapywać się na zjeżdżalnię, ślizgać się na niej i zjeżdżać a ty będziesz mogła obok czytać swoją ulubioną książkę lub spokojnie wyprasować ubranka.  Zapewnisz swojemu dziecku fantastyczną zabawę, a zjeżdżalnia dla dzieci MeowBaby® zapewni Ci chwilę wytchnienia i spokoju. Zjeżdżalnia będzie na pewno fajnym pretekstem, aby umawiać się z przyjaciółkami mającymi dzieci na aromatyczną kawę u Ciebie w domu. Nawet podczas deszczowych dni dzieci będą miały bezpieczną zabawę ruchową a Wy czas do wymienienia się nowinkami ze świata przedszkolaków.

Drabinki

Drabinki dla dzieci do pokoju zaskoczą Cię swoimi możliwościami. Ponieważ drewniane drabinki dla dzieci MeowBaby® nie zajmują dużo miejsca w pokoju chłopca lub dziewczynki, idealnie sprawdzą się również w niewielkich przestrzeniach. Poza tym drabinka gimnastyczna dla dzieci zapewni Twojemu dziecku odpowiednią ilość aktywności ruchowej o każdej porze roku bez względu na pogodę za oknem. Dzieciaki kochają wspinaczki. Kto z dorosłych nie pamięta zdobytych pierwszych szczytów za swego dzieciństwa, kiedy krzesła oraz poduszki stanowiły prawdziwe góry. Z naszymi drabinkami Twoje dzieci będą bawiły się równie kreatywnie i znacznie bezpieczniej. Dzisiaj mamy znacznie większe możliwości rozwijania kreatywności dzieci niż jeszcze 30 lat wcześniej nasi rodzice.

Inspiracje na pokój dziecięcy 

Pokój dla dziewczynki i pokój chłopca powinien być tak zagospodarowany, aby zapewniać Twojemu szkrabowi optymalne warunki rozwoju. Dobrze pamiętać, aby w trosce o design nie tworzyć zbyt sterylnej przestrzeni w pokoju dziecięcym. Psychika dzieci rozwija się pod wpływem pozytywnych impulsów. Ważne jest dla prawidłowego rozwoju, aby pokój był  przyjazny do wychowywania dziecka. Jego design powinien zachęcać do życia w  estetyce i porządku. Dzieci potrzebują miejsca na aktywność fizyczną, kącika do wyciszenia się i spotkania z rówieśnikami. Estetyka i funkcjonalność będą dlatego oczywiście równie ważne jak bezpieczeństwo, jakość wykonanych elementów wnętrza i zróżnicowanie wyposażenia pokoju dziecięcego. Proponujemy podział na: strefy tematyczne, które będą sprzyjały dzieci do intuicyjnego rozwoju każdej umiejętności. Wybierając deski do balansowania, klocki edukacyjne, maty do zabawy, zjeżdżalnię i drabinki dla dzieci, plac zabaw masz już gotowy. Dzięki MeowBaby® zapewniasz dziecku edukację przez zabawę, sobie – odrobinę spokoju, a wnętrzu pokoju dziecięcego –  modną aranżację marki PREMIUM.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Region dostawy
Select Region

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 300,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium